Turlar

Genel Bilgiler

BAYRAM’A ÖZEL FETHİYE TURU

DALYAN – İZTUZU PLAJI – FETHİYE TEKNE TURU
ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT – KAŞ – KALKAN

20 – 24 TEMMUZ 2021   (4 GECE / 4 GÜN)

Hareket Tarih ve Saatleri

HAREKET: 20.07.2021 

Siz değerli misafirlerimizle saat 23.59’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden alarak Beyşehir ve Isparta Güzergâhını takip ederek Konforlu otobüsümüzle Sufi Turizm ikramlarıyla Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında rehberimizin anlatımı, deneyimli kaptanlarımızın güvenli sürüşü ile rahat ve keyifli bir yolculuk yapacağız.

Program

1.GÜN: 21.07.2021

Sabah saatlerinde Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları doğasıyla, çam kokusunu içimize çekerek Yakapark’a ulaşıyoruz. Tesisimizde alınan kahvaltı sonrasında Dünyaca ünlü yaklaşık 18km uzunluğundaki halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak Dünyanın en güzel plajlarından olan Ölüdeniz Plajında ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Keyifli günün ardından otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN: 22.07.2021

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Fethiye’nin eşsiz koylarını keşfetmek için tekne turumuzun hareket noktası olan marinaya hareket ediyoruz. Kızılada, Yassı Ada, Turunç Koyu, Kleopatra Koyu, Tersane Adası. Akşam saatlerinde tatlı bir yorgunlukla Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: 23.07.2021

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Dalyan'a ulaşıyoruz. Dalyan da bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Serbest zaman sonrasında Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.GÜN: 24.07.2021

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Kaş ve Kalkan’da fotoğraf molamızı verip dönüş yolculuğumuz başlıyor. Normal hava ve yol koşullarında akşam saatlerinde Konya’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi bir başka büyüleyici turda görmek üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz.

Hizmet Ücret Bilgileri

NOT: ÖDEME SIRASINA GÖRE KOLTUK NUMARASI VERİLECEKTİR.

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI                  : 1600 TL                               

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYATI : 1750 TL                

TEK KİŞİLİK ODA FARKI                                          : 640 TL

0-6 YAŞ                                                                      : 560 TL

7-12 YAŞ                                                                    : 1120 TL

 

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* 3 Gece Otel Konaklaması

* 4 Sabah Kahvaltısı

* 3 Akşam Yemeği

* Fethiye Tekne Turu

* Konforlu Ulaşım, Araç İçi Soğuk İkramlar

* Seyahat Sigortası

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

 

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Tüm Öğle Yemekleri

* Yemeklerde Alınan İçecekler

* Kişisel Harcamalar