Turlar

Genel Bilgiler

AKRONES TERMAL OTEL

TERMAL KEYFİ

25 - 28 KASIM 2021 ( 3 GECE – 4 GÜN )

Hareket Tarih ve Saatleri

Siz saygıdeğer konuklarımızla 09:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden hareket edip Konforlu otobüsümüzle Ilgın ve Akşehir güzergahını takip ederek Sufi Tur ikramlarıyla Afyon’a doğru hareket ediyoruz.

Program

1.GÜN: 

Siz saygıdeğer konuklarımızla 09:00’da Anıt Devlet Tiyatrosu Önünden hareket edip Konforlu otobüsümüzle Ilgın ve Akşehir güzergahını takip ederek Farma Tur ikramlarıyla Afyon’a doğru hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında Otele giriş yapıyoruz. Odalara yerleşiyoruz. Tüm gün otel aktivitelerinden yararlanma. Konaklama otelimizde.

 

2.GÜN: 

Otel’de açık büfe kahvaltı alınması. Dileyen misafirlemiz özel banyolardan, hamam, sauna, özel masaj ve kese imkanlarından faydalanabilirler.. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN:

Otel’de açık büfe kahvaltı alınması. Dileyen misafirlemiz özel banyolardan, hamam, sauna, özel masaj ve kese imkanlarından faydalanabilirler.. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4.GÜN: 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından 12:00’da Odaları Boşaltıyor 13:00’da Otel’den Ayrılıyoruz. Alışveriş Merkezinde verilen serbest zaman sonrasında Akşehir ve Ilgın güzergahını takip ederek Konya’ya Hareket Ediyoruz. Keyifli Yolculuk Sonrasında Akşam Saatlerinde Konya’ya Varıyoruz. Bir başka FARMA TUR organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Akrones Thermal Spa Convention Sport Hotel; 317 oda ve 900 yatak kapasitesi ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesisin ana restoran, A\'la carte restoran ve barlarında birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Tesisin SPA merkezinde bay ve bayan ayrı olmak üzere Türk hamamı, buhar odası, tuz odası, açık havuzlar, termal havuzlar ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Tesiste bulunan aktivite imkanları ile eğlenceli vakit geçirebilir; toplantı ve balo salonlarında her türlü organizasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Mini kulüpte çocuklarınız da eğlenceli vakit geçirebilir.


Afyon Şehir merkezi 10 km.
Zafer Havaalanı  45 km.
Uşak Havalimanı 90 km.

Hizmet Ücret Bilgileri

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI                   : 1650 TL

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TAKSİTLİ FİYATI  : 1750 TL

TEK KİŞİLİK ODA FARKI                                          : 620 TL

0-2 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                           : ÜCRETSİZ

3-6 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                           : 300 TL

7-12 YAŞ ÇOCUK BEDELİ                                        : 950 TL

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 3 Gece Otel Konaklaması
* 3 Sabah Kahvaltısı
* 3 Akşam Yemeği
* Otel Aktivitelerinden Ücretsiz Faydalanma
* SUFİ TUR Kalite ve Güvencesi
 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğle Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Kişisel Harcamalar